همیار ترخیص ساعی ـ خدمات ترخیص کالا ـ ترخیص کار گمرک تهران

ترخیص دوربین مداربسته

ترخیص دوربین مداربسته, همیار ترخیص ساعی
Ratings
(1)

در جامعه امروز توجه و نیاز به سیستم های نظارتی همچون دوربین های مداربسته در شرکتها،موسسات،ادرات،بانکها و حتی منازل دیده میشود و هر روز شاهد پیشرفت در این گونه سیستم ها هستیم. امروزه نه فقط این دوربین های نظارتی در محیط های مسقف استفاده می شوند بلکه در فضاهای باز مانند پارکینگ ها، کوچه ها و خیابان ها حتی در فضاهای وسیع تر مانند اتوبان و بزرگراه ها نیز برای کنترل ترافیک و تردد روزمره وسایل نقلیه استفاده می شوند.

انواع دوربین مدار بسته از نظر تکنولوژی
• دوربین مدار بسته آنالوگ
• (IP) دوربین مدار بسته تحت شبکه
دوربین مدار بسته آنالوگ
این دوربین ها نسل اولیه دوربین مدار بسته می باشند که برای دریافت و ارسال اطلاعات تصویر و صدا از سیگنال آنالوگ استفاده می کنند.
دوربین مدار بسته تحت شبکه IP
این دوربین ها همانطور که از نامشان مشخص است از بستر دیجیتال برای ارسال داده های تصویر و صدا استفاده می کنند
یعنی برخلاف دوربین مدار بسته آنالوگ، این دوربین ها تصاویر دریافتی را به صورت کد 0 و 1 آماده می کند و با استفاده از کابل شبکه به دستگاه ضبط تحت شبکه یا سرور انتقال میدهد.
بدلیل استفاده اینها از داده های 0 و 1، می توان آنها را تحت بستر شبکه کنترل و با اینترنت به هر جای دنیا که نیاز باشد ارسال نمود.
شرکت همیار ترخیص ساعی با بیش از دو دهه فعالیت در ترخیص تجهیزات شبکه و دوربین های مداربسته ، دی وی آر و ان وی آر و همکاری با واردکنندگان و شرکتها ی بازرگانی و با کادری مجرب میتواند کالای شما را در مبدا تحویل گرفته و درب انبار تحویل دهد.
در طول سالهای فعالیتمان همیشه سعی کرده ایم رضایت مشتریان را فراهم نماییم و کالا را در کوتاهترین زمان و بهترین روش از گمرک ترخیص نماییم.

ترخیص دوربین مداربسته

ترخیص, ترخیص کار کیست؟, ترخیص کالا, ترخیص کالا از تهران

کارشناسان شرکت همیار ترخیص ساعی همراه دو دهه سابقه حرفه ای در زمینه ترخیص کار کالا، انجام امور گمرکی این شرکت را در سال ۱۳۹۴ تاسیس نمودند تا بتوان با تغییر رویه های گمرکی و تجارت فرامرزی در زمینه های ترخیص کالا،صادرات و واردات با استفاده از تجارب یکایک آنها در کنار تجار و وادکنندگان کشور در پیشبرد تجارت خارجی نقش به سزایی ایفا نمایند
 

آدرس شرکت

  • 02188721155
  • 09353505100
  • تهران ـ خیابان وزرا ـ خیابان بیستم ـ پلاک 28
    طبقه دوم ـ واحد چهار