همیار ترخیص ساعی ـ خدمات ترخیص کالا ـ ترخیص کار گمرک تهران

ترخیص دوربین مداربسته

در جامعه امروز توجه و نیاز به سیستم های نظارتی همچون دوربین های مداربسته در شرکتها،موسسات،ادرات،بانکها و حتی منازل دیده میشود و هر روز شاهد پیشرفت در این گونه سیستم ها هستیم. امروزه نه فقط این دوربین های نظارتی در محیط های مسقف استفاده می شوند بلکه در فضاهای باز مانند پارکینگ ها، کوچه ها و خیابان ها حتی در فضاهای وسیع تر مانند اتوبان و بزرگراه ها نیز برای کنترل ترافیک و تردد روزمره وسایل نقلیه استفاده می شوند.

واردات و ترخیص سرور شبکه

یکی از مهمترین واردات برای تامین نیازهای بسیاری از ارگان‌ها و سازمان‌ها و شرکت‌ها، واردات سرور بوده است. همانطور که می‌دانید، سرورها یکی از مهمترین و اصلی‌ترین زیر ساخت برای شبکه‌های دیجیتالی به شمار می‌روند که بهره برداری از آنها بسیار مهم و ضروری بوده است. لازم به ذکر است که این واردات از کشورهای مختلفی اعم از: امارات متحده، ترکیه و غیره صورت می‌پذیرد.

صادرات فرش دستباف ماشینی

یکی از پر رونق‌ترین انواع صادرات در کشور ما، مربوط به صادرات فرشبوده است. آیا از المان‌های تاثیرگذار بر روی این صادرات آگاهی دارید؟ شاید صادرات این کالاها در نگاه اول بسیار ساده باشد، اما لازم به ذکر است که صادرات این کالاها نیز مانند بسیاری از کالاهای دیگر، منوط به رعایت بسیاری از قوانین و مقررات ویژه و خاص بوده است. 

قوانین و راههای خرید کالا از چین

چین،بزرگ ترین تولید کننده و صادرکننده جهان است و در تامین ماشین آلات و محصولات مورد نیاز کسب و کارهای کوچک و متوسط نقش عمده ای در سراسر جهان به عهده دارد.قیمت پایین محصولات چینی، خرید کالا از چین را افزایش داده است و سهم عمده ای از واردات کشورهای در حال توسعه توسط این کشور تامین میشود.

مراحل صادرات کالای ایرانی برای کشورهای همسایه

صادرات کالا از جمله فعالیت های مهم اقتصادی است که طی دوران گذشته تا به امروز به منظور توسعه اقتصادی کشورها درحال انجام است. فعالیت اقتصادی نقطه مقابل فعالیت های واردات کالاست و یک امر مهم و حیاتی جهت افزایش رونق اقتصادی کشورها محسوب می شود؛ به طوری که کارشناسان حوزه اقتصاد همگی بر این نظر هستند که صادرات کالا عامل اصلی پیشرفت اقتصادی کشورها می باشد و لذا دولت ها بر حسب همین اتفاق همه تلاش خود را بکار گرفته تا بستر و شرایط مناسب انجام این فرآیند مهم اقتصادی را برای تجار و بازرگانان به وجود آورند.

مشاوره امور گمرکی به صورت رایگان و ترخیص کالا با همیار ترخیص ساعی

روزانه هزاران محصول و کالا به صورت رسمی توسط تاجران ایرانی به کشور وارد می شوند و همه ی این افراد جهت ترخیص باید فرایندهای قانونی و مراحل اداری را طی نمایند. انجام امور گمرکی و واردات کالا به داخل کشور نیازمند دانش گمرکی است که بسیاری از افراد زمان کافی و لازم برای مطالعه و آشنایی با این مسائل را ندارند.

ترخیص کار کیست؟ ترخیص کار گمرک کیست؟

شاید شما هم با کلمه ترخیص کار گمرک مواجه شده باشید و بخواهید بدانید که این فرد ترخیص کار کیست و چه وظایفی بر عهده دارد؟ برای پاسخ به این سوال ما امروز در این مقاله تصمیم داریم مفصلا در ارتباط با ترخیص کار گمرک، وظایف و ویژگی های یک ترخیص کار معتبر صحبت کنیم؛ بنابراین اگر شما هم تمایل دارید با این شخصیت و وظایف او در حیطه فعالیت های گمرکی آشنا شوید در مطالعه ادامه این مقاله با ما همراه شوید.

در وهله اول باید بگوییم ترخیص کار گمرک که آن را با عنوان حق العملکار گمرک نیز می شناسیم، شخصیتی است

اهمیت ترخیص کالا از گمرکات تهران برای تجار و بازرگانان

همانطور که می دانید هر نوع کالای وارداتی پس از عبور از مرزهای زمینی، هوایی و دریایی کشور باید وارد گمرکات کشور شده تا پس از طی نمودن مراحل و روندهای اجرایی ترخیص کالا، کالای وارداتی توسط ترخیص کار یا حق العمل کار آن از گمرک ترخیص شود. تهران به عنوان پایتخت ایران دارای چندین گمرک زمینی و هوایی می باشد که تجار و بازرگانان اغلب از گمرکات تهران برای ترخیص کالاهای وارداتی خود استفاده می کنند و لذا بر این اساس می توان گفت که آشنایی با مراحل ترخیص کالا از گمرکات تهران می تواند برای هر تاجر یا بازرگانی مهم و مفید واقع شود.

خدمات ترخیص کالا همیار ترخیص ساعی

مراحل و چارت ترخیص کالا از گمرک (تشریفات گمرکی)
1. ثبت اظهار در سامانه EPL
اولین مرحله در ثبت سفارش و ترخیص کالا از گمرک، تکمیل اظهارنامه در سامانه EPL و ورود اطلاعات مربوط به کالا در این سیستم و به صورت آنلاین است. انجام این مرحله آنلاین بوده و نیازی به مراجعه حضوری نیست. طبق دستورالعملی که در سایت رسمی گمرک(irica.gov.ir) برای ترخیص انواع کالا بیان شده است، ارائه اظهارنامه گمرکی و کلیه اطلاعات مربوط به کالا برای ترخیص آن لازم و ضروری است.

کارشناسان شرکت همیار ترخیص ساعی همراه دو دهه فعالیت مستمر در زمینه ترخیص کار کالا انجام امور گمرکی این شرکت را در سال ۱۳۹۴ تاسیس نمودند تا بتوان با تغییر رویه های گمرکی و تجارت فرامرزی در زمینه های ترخیص کالا،صادرات و واردات با استفاده از تجارب یکایک آنها در کنار تجار و وادکنندگان کشور در پیشبرد تجارت خارجی نقش به سزایی ایفا نمایند
 

آدرس شرکت

  • 02188721155
  • 09353505100
  • تهران ـ خیابان وزرا ـ خیابان بیستم ـ پلاک 28
    طبقه دوم ـ واحد چهار