همیار ترخیص ساعی ـ خدمات ترخیص کالا ـ ترخیص کار گمرک تهران

صادرات فرش دستباف ماشینی

صادرات فرش دستباف و ماشینی صادر کننده فرش ایرانی
Ratings
(0)

یکی از پر رونق‌ترین انواع صادرات در کشور ما، مربوط به صادرات فرشبوده است. آیا از المان‌های تاثیرگذار بر روی این صادرات آگاهی دارید؟ شاید صادرات این کالاها در نگاه اول بسیار ساده باشد، اما لازم به ذکر است که صادرات این کالاها نیز مانند بسیاری از کالاهای دیگر، منوط به رعایت بسیاری از قوانین و مقررات ویژه و خاص بوده است. 

یکی از ارزشمندترین کالاها در بازارهای جهانی، فرش ایرانی می باشد. با در نظر گرفتن کیفیت بسیار بالاو همچنین جذابیت ظاهری در این محصولات، شاهد بازار گرم تجارت خارجی آن نیز خواهیم بود. امروزه بسیاری از تاجران با صادرات فرش، سود قابل توجهی را کسب نموده اند. اما لازم به ذکر است که این صادرات نیز با تکیه به قوانین خاص و شرایط ویژه‌ای صورت می پذیرد. لذا با کسب اطلاع از این شرایط، می‌توان مدیریت مناسبی را برای این صادرات در نظر گرفت.
شرایط صادرات فرش دستباف چیست؟
همانطور که ذکر شد صادرات این کالاها، با توجه شرایط خاصی امکان پذیر بوده است. لذا کسب اطلاع از افراد متخصص و باتجربه در این زمینه، بسیار کاربردی و مناسب بوده است. از جمله شرایط ایده آل برای صادرات این کالاها، عبارتند از:

صادرات فرش
• داشتن کارت بازرگانی: یکی از اولین و مهمترین اقدامات برای صادرات فرش، دریافت کارت بازرگانی معتبر از اتاق بازرگانی می باشد.
• دریافت گواهی مبدا نیز برای این صادرات از اهمیت بالایی برخوردار بوده است.
• برخلاف تصور بسیاری از تاجران، صادرات این کالاها کار ساده و آسانی نبوده است و در راه این صادرات موانع و مشکلات بسیار زیادی وجود دارد که در صورت عدم تخصص حتما با مشکلات بسیار زیادی مواجه خواهید شد. برای نمونه صادرات فرش‌هایی که در تولید آنها از الیاف مصنوعی استفاده شده است، ممنوع می باشد. همچنین ازدیگر مشکلات موجود در صادرات این کالاها، می‌توان به وجود رقبای تجاری قدرتمند اشاره نمود.
شرکت همیار ترخیص ساعی یکی از مراکز بسیار معتبر بوده که با تکیه به دانش، تجربه و تخصص حرفه‌ای در زمینه‌ی انجام امور صادرات از گمرک ، راهنمای بسیار معتبری برای صادرات موفق شما به شمار می رود. انجام امور گمرکی و همچنین شناخت قوانین مهم صادرات، هماهنگ کردن حمل و نقل و بسیاری از امور دیگر، توسط افراد خبره در همیار ترخیص، در کمترین زمان و با کمترین هزینه، امکان پذیر بوده است.

 

صادرات فرش دستباف و ماشینی

شرکت همیار ترخیص کالا صادرات فرش دستباف ایرانی به صادرات کالای ایرانی به بازارهای جهانی

خدمات ترخیص کالا همیار ترخیص ساعی

کارشناسان شرکت همیار ترخیص ساعی همراه دو دهه سابقه حرفه ای در زمینه ترخیص کار کالا، انجام امور گمرکی این شرکت را در سال ۱۳۹۴ تاسیس نمودند تا بتوان با تغییر رویه های گمرکی و تجارت فرامرزی در زمینه های ترخیص کالا،صادرات و واردات با استفاده از تجارب یکایک آنها در کنار تجار و وادکنندگان کشور در پیشبرد تجارت خارجی نقش به سزایی ایفا نمایند
 

آدرس شرکت

  • 02188721155
  • 09353505100
  • تهران ـ خیابان وزرا ـ خیابان بیستم ـ پلاک 28
    طبقه دوم ـ واحد چهار