خدمات

انجام امور گمرکی ترخیص خودرو

مراحل صادرات کالا از ایران به کشورهای همسایه

مراحل صادرات کالا از ایران به کشورهای همسایه

صادرات کالا از جمله فعالیت های مهم اقتصادی است که طی دوران گذشته تا به امروز به منظور توسعه اقتصادی کشورها درحال انجام است. فعالیت اقتصادی نقطه مقابل فعالیت های واردات کالاست و یک امر مهم و حیاتی جهت افزایش رونق اقتصادی کشورها محسوب می شود؛ به طوری که کارشناسان حوزه اقتصاد همگی بر این نظر هستند که صادرات کالا عامل اصلی پیشرفت اقتصادی کشورها می باشد و لذا دولت ها بر حسب همین اتفاق همه تلاش خود را بکار گرفته تا بستر و شرایط مناسب انجام این فرآیند مهم اقتصادی را برای تجار و بازرگانان به وجود آورند.

خرید کالا از چین

خرید کالا از چین

چین،بزرگ ترین تولید کننده و صادرکننده جهان است و در تامین ماشین آلات و محصولات مورد نیاز کسب و کارهای کوچک و متوسط نقش عمده ای در سراسر جهان به عهده دارد.قیمت پایین محصولات چینی، خرید کالا از چین را افزایش داده است و سهم عمده ای از واردات کشورهای در حال توسعه توسط این کشور تامین میشود.

واردات و ترخیص سرور شبکه

واردات و ترخیص سرور شبکه

یکی از مهمترین واردات برای تامین نیازهای بسیاری از ارگان‌ها و سازمان‌ها و شرکت‌ها، واردات سرور بوده است. همانطور که می‌دانید، سرورها یکی از مهمترین و اصلی‌ترین زیر ساخت برای شبکه‌های دیجیتالی به شمار می‌روند که بهره برداری از آنها بسیار مهم و ضروری بوده است. لازم به ذکر است که این واردات از کشورهای مختلفی اعم از: امارات متحده، ترکیه و غیره صورت می‌پذیرد.

ترخیص دوربین مداربسته

ترخیص دوربین مداربسته

در جامعه امروز توجه و نیاز به سیستم های نظارتی همچون دوربین های مداربسته در شرکتها،موسسات،ادرات،بانکها و حتی منازل دیده میشود و هر روز شاهد پیشرفت در این گونه سیستم ها هستیم. امروزه نه فقط این دوربین های نظارتی در محیط های مسقف استفاده می شوند بلکه در فضاهای باز مانند پارکینگ ها، کوچه ها و خیابان ها حتی در فضاهای وسیع تر مانند اتوبان و بزرگراه ها نیز برای کنترل ترافیک و تردد روزمره وسایل نقلیه استفاده می شوند.

صادرات فرش دستباف و ماشینی

صادرات فرش دستباف و ماشینی

یکی از پر رونق‌ترین انواع صادرات در کشور ما، مربوط به صادرات فرشبوده است. آیا از المان‌های تاثیرگذار بر روی این صادرات آگاهی دارید؟ شاید صادرات این کالاها در نگاه اول بسیار ساده باشد، اما لازم به ذکر است که صادرات این کالاها نیز مانند بسیاری از کالاهای دیگر، منوط به رعایت بسیاری از قوانین و مقررات ویژه و خاص بوده است. 

مشاوره آنلاین همیار ترخیص
Close and go back to page