وبلاگ

ترخیص کالا|ترخیص کار|ترخیص کالا از گمرک|ترخیص کار گمرک

ترخیص تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه

ترخیص تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه

یکی از تجهیزات وارداتی به درون کشور، انواع تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه هستند که هر کدام از طیف گسترده‌ای برخوردار هستند. نیاز کشور ما به این تجهیزات، سبب افزایش واردات آنها در بازار رقابتی شده است. لذا برای کاهش زمان ترخیص و همچنین کاهش هزینه‌ها، دریافت راهنمایی از افراد خبره و متخصص، بسیار مهم و ضروری بوده است.

آیا از اهمیت تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه چیزی می‌دانید؟ شبکه‌‎های کامپیوتری دارای برخی از اجزا و تجهیزات هستند که نیاز اصلی یک شبکه به شمار می‌روند. هر کدام از این تجهیزات وظایف خاصی را بر عهده خواهند داشت. این تجهیزات به دو دسته‌ی اصلی و مهم : پسیو (Passive) و همچنین اکتیو (Active) تقسیم بندی شده اند. با توجه به اهمیت این تجهیزات و عملکرد هوشمندانه‌ی آنها، واردات آنها بسیار مهم و ضروری بوده است. اما نکته مهم در دسترسی به آنها بوده است. امروزه دغدغه‌ی بسیاری از وارد کنندگان این تجهیزات، ترخیص آنها از گمرک بوده است.

این کالاها نیز مانند بسیاری از کالاهای دیگر، از شرایط خاص و مهمی برای ترخیص تبعیت خواهند نمود. لذا انتخاب شرکت‌ها و افراد برجسته برای ترخیص این کالاها، نه تنها سبب جلوگیری از صرف زمان طولانی مدت خواهد شد، بلکه موجب کاهش هزینه‌های پرداختی در این راستا نیز می‌گردد.

راهنمایی برای بهره برداری از تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه:

با در نظر گرفتن اهمیت استفاده از تجهیزات شبکه رک، ترخیص آنها توسط افراد متخصص و باتجربه بسیار حائز اهمیت بوده است. همیار ترخیص ساعی یکی از شرکتهای بسیار مطرح و متخصص در زمینه‌ی ترخیص انواع کالاها و تجهیزات در کمترین زمان ممکن و همچنین با کمترین میزان هزینه‌ی پرداختی بوده است. از جمله راهکارهای مناسب برای طی کردن روند ترخیص تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه ، عبارتند از :

دریافت مجوز و همچنین استانداردهای مربوطه
ثبت سفارش کالا با توجه به درخواست صاحب کالا
انجام مشاوره برای امور گمرکی دقیق
حمل کالا و ارسال آن به نقاط مربوطه
ترانزیت داخلی برای کالا و تجهیزات
حضور موثر در کمیسیون‌های حل اختلاف‌های گمرکی
انجام برخی از امور مرجوعی و موقت

 

ترخیص تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه